Zaproszenie na 80. rocznicę zbrodni niemieckiej w Lesie Szpęgawskim

Gmina Starogard Gdański, Miasto Starogard Gdański, Powiat Starogardzki oraz Miasto i Gmina Pelplin pragną zaprosić rodziny pomordowanych do wzięcia udziału w uroczystych obchodach 80-tej rocznicy zbrodni niemieckiej w Lesie Szpęgawskim, które odbędą się dnia 22 września 2019r.

Obchody rozpoczną się mszą św. oraz apelem poległych w Lesie Szpęgawskim, w której będą mogły uczestniczyć wszystkie zainteresowane osoby. Po mszy św. obchody będą kontynuowane w hali im. Andrzeja Grubby w Starogardzie Gdańskim, z udziałem rodzin pomordowanych oraz zaproszonych gości.

Członkowie rodzin pragnący uczestniczyć w drugiej części obchodów w celu uzyskania imiennego zaproszenia prosimy o kontakt mailowy do dnia 31.08.2019 r. z Panią Anną Gracz anna.gracz@um.starogard.pl lub wis@um.starogard.pl.

W treści maila prosimy o podanie swojego imienia i nazwiska, adresu do korespondencji oraz numeru telefonu. Zgłaszać można się również telefonicznie pod numerem : 58 530-60-93 lub 58 530-60-28 w godzinach pracy Urzędu Miasta Starogard Gdański.

Warto przypomnieć, że nad 80. rocznicą obchodów Patronat Narodowy objął Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda w Stulecie Odzyskania Niepodległości.

Scroll to top