Zbiórka Publiczna

Szanowni Państwo,

W związku z pracami związanymi z budową nowego pomnika upamiętniającego ofiary zbrodni niemieckiej w Lesie Szpęgawskim, Komitet Społeczny budowy pomnika uruchomił zbiórkę publiczną, której celem jest zebranie części funduszy na realizację inwestycji. Zbiórka potrwa do 31 października 2019 roku. W tym okresie datki będzie można wrzucać do puszek, skarbonek w urzędach, instytucjach kultury oraz szkołach na terenie powiatu tczewskiego i starogardzkiego. Środki zbierane są również w parafiach, na chwilę obecną na terenie dziekanatu starogardzkiego.

Osoby, które wesprą inwestycję otrzymają pamiątkowe cegiełki. Dla zainteresowanych większymi datkami od 500 zł wzwyż przygotowaliśmy miejsce na pamiątkowej tablicy, która będzie zamontowana przy monumencie. Pieniądze można bezpośrednio przelewać na konto zbiórki w Banku Spółdzielczym w Starogardzie Gdańskim nr 71834000012002000118390001, wpisując w tytule: ,,Cegiełka na budowę pomnika”.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy także możliwość wpłacenia kwoty poprzez naszą stronę internetową. Klikając w grafiki, wyświetlą się gotowe druki do przelewów, które można pobrać, wydrukować, a kwotę wpłacić w najbliższym banku. Prosimy także o konkretne wpisywanie danych osoby czy instytucji, która przelewa datki, abyśmy mogli szybko zweryfikować darczyńce.

Pragniemy podziękować Banku Spółdzielczemu za przychylne podejście do naszej sprawy i wsparcie. Informacje o zbiórce można także przeczytać na stronie internetowej www.zbiorki.gov.pl. Jesteśmy wdzięczni za wszelkie wsparcie finansowe działań zmierzających do budowy pomnika.